niedziela, 1 września 2013

FRESH START

  Wrzesień dla wielu oznacza koniec wakacji i początek nowego roku szkolnego. Pomimo iż dawno już opuściłam mury szkolne, wrzesień to czas w którym również i ja chciałabym rozpocząć coś nowego.

Moją przygodę w blogosferze rozpoczęłam w 2008 roku otwierając DESTINATION ART. Póżniej, podczas mojej fascynacji fotografią publikowałam moje zdjęcia na równoległym blogu fotograficznym.

DESTINATION ART jest miejscem, którego sama często nie umiałam zdefiniować jedną kategorią, choć przeważało tam rękodzieło. Przede wszystkim była to relacja z moich poszukiwań piękna w otaczającym świecie.

Z powodów osobistych postanowiłam zakończyć publikowanie na wyżej wymienionych blogach.

CHASING BUTTERFLIES będzie blogiem spontanicznym i nieprzewidywalnym.
Będzie to kobiecy pamiętnik z "pogoni za motylami", które symbolizują piękno i ulotność chwili.

Nie będzie to jednak tylko chodzenie z głową w chmurach. Postaram się, aby ten mój nowy pamiętnik był interesujący i wnoszący coś wartościowego dla odwiedzających mnie gości.

Niezmiennie nie tracę radości bycia turystą w Nowym Jorku i na moje relacje z tego wyjątkowego miejsca na pewno można liczyć. Pragnę jednocześnie zaznaczyć, że będą to relacje mocno subiektywne.

Zdrowy styl życia,kulinaria (z ograniczeniem orzechów), ciekawostki, babskie pogaduszki przy herbatce czy też szerokie pojęcie (i jakże modne ostatnio!) DIY również nie będą pomijane.

Przede wszystkim jednak jest mamą i to właśnie ta rola nadaje często kierunek moim działaniom.

Otwieram zatem mój nowiutki zeszyt i z kolorowymi kredkami w dłoniach zapraszam do odwiedzin!
 

2 komentarze:

Dziękuję za komentarze!