FIRST NHL GAME IN BARCLAYS CENTER

To był długo wyczekiwany przez fanów Islanders mecz.
Ulubiona drużyna mojego męża po raz pierwszy starła się towarzysko na nowym stadionie z drużyną Devils z New Jersey.
Jak się domyślacie - nie mogło nas tam zabraknąć!
Było to dla naszej rodzinki niezapomniane przeżycie także dlatego, iż był to pierwszy mecz na żywo mojego synka!

Przestronną halę w Barclays Center  oddano do użytku już ok rok temu. Islander będą dzielić  ją z drużyną koszykówki Brooklyn Nets od sezonu 2015/16.

Hala robi ogromne wrażenie. Przyjazna i uśmiechnięta obsługa oraz łatwe oznaczenia sektorów pozwoliły szybko zlokalizować nasze miejsca. Byliśmy mile zaskoczeni przestrzenią jaką goście mają do dyspozycji. Wygodne fotele z uchwytem na napoje spodobały się nie tylko nam.
Stadion posiada nowoczesne nagłośnienie, jeden z większych tego typu wyświetlaczy na świecie,

A tu już drużyna gości podczas rozgrzewki...

oraz Islanders na kilka minut przed meczem.

W przerwach pomiędzy tercjami swoje umiejętności prezentował "narybek" przyszłych graczy NHL.

I już po meczu. Drżącą ręką z emocji - zatem troche niewyraźnie - wynik meczu 0:3 ...
Ale jak to mawiają (nie tylko) wierni kibice:
"czasem trzeba przegrac bitwę, aby wygrać wojnę"!

Na koniec niespodzianka. Przy wejściu każdy kibic otrzymał przypinkę - pamiątkę tego wyjątkowego meczu.